Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Architekt Prowadzący

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i kontrolowanie harmonogramu, jakości i budżetu prac projektowych
  • Posiadanie kompleksowej wiedzy o aktualnym stanie prac projektowych
  • Odpowiedzialność za realizację kluczowych projektów (np. projekt 150 pokoi hotelowych dla międzynarodowej marki)
  • Opracowanie i realizacja zakresów i harmonogramów wynikających z umów projektowych
  • Sprawowanie kontroli nad pracą zespołu projektowego (architekci, asystenci, stażyści) w tym planowanie, delegowanie i kontrola nad powierzonymi zadaniami
  • Wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałowych do wykorzystania w projektach
  • Raportowanie do przełożonych
  • Koordynacja pracy konsultantów zewnętrznych, rzeczoznawców i projektantów branżowych itp.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w realizacji projektów hotelowych
  • Min. 5 lat pracy w zawodzie architekta
  • Wykształcenie wyższe II stopnia - architektura
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymagań techniczno-funkcjonalnych kształtowania wnętrz budynków hotelowych i/lub biurowych
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej
  • Znajomość środowiska CAD / Autodesk Revit
  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów branżowych
  • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej jak i pracowników
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy ciekawych projektach dla największych, światowych marek hotelowych
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu np. na stanowisko lidera zespołu
  • Wynagrodzenie - do finalnego ustalenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, z siedzibą na Starym Mieście

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 070421/PPD/MKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.