Architekt / Projektant

KiK

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

8-15 tys netto przy umowie B2B

Firma budowlana KIK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko

Architekt /Projektant

Miejsce pracy: Ostrzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Szczegółowa weryfikacja danych otrzymanych od Inwestora dotyczących parametrów terenu pod zlecane inwestycje
  • Sprawdzanie zgodności z przepisami i możliwości zabudowy na terenie inwestycji
  • Przeprowadzanie analiz i projektowanie możliwości zabudowy powierzchni
  • Wykonywanie rysunków koncepcji architektonicznej z uwzględnieniem wytycznych Inwestora oraz uwzględnieniem przepisów prawa budowlanego i miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  • Przygotowywanie graficznej prezentacji do celów marketingowych
  • Nadzór nad realizowanymi projektami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Architektura/ Budownictwo
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD, sketchUp, V-Ray
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej / konstrukcyjnej

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Nowe ciekawe wyzwania
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych

Prezentacja firmy

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Grafika / Projektowanie