Architekt / Projektant wnętrz

DD Projekt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Projektowo - Wykonawcza - DD Projekt o ugruntowanej pozycji na rynku krakowskim, zajmująca projektowaniem, remontami, wykończeniami wnętrz o wysokim standardzie oraz budową domów, poszukuje pracownika o nw. doświadczeniu, architekt, projektant wnętrz B2B.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów aranżacji wnętrz wraz z wizualizacjami
  • przygotowywanie prezentacji na potrzeby Klienta
  • spotkania z klientem, konsultacje projektowe w biurze i w wybranych sklepach wnętrzarskich
  • wyszukiwanie i dobieranie produktów oraz rozwiązań potrzebnych do realizacji projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w branży
  • znajomość oprogramowania Autocad + SketchUp + Vray + 3DSMax lub podobne
  • umiejętność wykonywania wizualizacji fotorealistycznych
  • doświadczenie w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • umiejętność wykonywania rysunków wykonawczych (w tym zabudów stolarskich)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji, niezbędna do współpracy z Klientem przy tworzeniu projektów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie/systematyczne zlecenia w oparciu umowę B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, biuro do spotkań z klientami i kierownikami wykonawczymi projektu
  • Wspierający i kompetentny zespół współpracowników
  • Pracę przy ciekawych projektach w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa i okolic

Miejsce pracy Kraków, ul. Krakusa 11

Aplikacje prosimy składać za pomocą aplikuj. Dołącz do Nas!

Prezentacja firmy

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej, DD Projekt. Remonty pod ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie