Architekt/Projektant Business Intelligence

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój hurtowni danych
  • Tworzenie i rozwój procesów ETL
  • Projektowanie i rozwój aplikacji użytkowych w oparciu o bazy Oracle
  • Projektowanie i rozwój raportów w środowisku BI
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie ekstraktów danych, agregatów i data martów

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z hurtowniami danych
  • Doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o wybrane narzędzia (preferowane technologie Oracle)
  • Dobra znajomość RDBMS Oracle w zakresie projektowania baz danych i aplikacji
  • Dobra znajomość SQL oraz PL/SQL

Oferujemy:

  • Umowa B2B (stawka 16.000-18.000 zł + VAT)
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna Enelmed
  • 14 dniowy termin płatności
VLOG