CARRYWATER GROUP S A

Carrywater jest firmą konsultingową, która od ponad 20 lat skutecznie wspiera organizacje w definiowaniu i osiąganiu celów operacyjnych i strategicznych. Doradzamy w obszarach biznesowych, organizacyjnych i IT wykorzystując kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu projektami, doskonaleniu procesów oraz skuteczne dostarczanie rozwiązań IT dla przedsiębiorstw.

Jedną z naszych linii biznesowych jest INTERIM – outsourcing kompetencji , która koncentruje się na dostarczaniu zasobów i zespołów wykonawczych do przedsięwzięć projektowych, w tym w szczególności do wdrożeń rozwiązań IT, realizowanych przez naszych klientów. W związku z rozwojem działalności Carrywater w tym obszarze poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

ARCHITEKT /PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Warszawa, Płock

Zadania na stanowisku:

  • Znajomość języka C# i .NET Framework w wersji minimum 4.0 (.NET Core)
  • Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, ORACLE)
  • Umiejętność modelowania struktur baz danych
  • Umiejętność tworzenia optymalnych zapytań SQL
  • Umiejętność analizy i optymalizacji kodu
  • Znajomość Entity Framework lub NHibernate
  • Znajomość LINQ
  • Znajomość technologii WCF
  • Znajomość ASP.NET WebAPI
  • Znajomość technologii ASP.NET (Web Forms, MVC, WebAPI, REST)
  • Znajomość technologii HTML 5, JavaScript, jQuery, JSON, Bootstrap, CSS 3
  • Znajomość rozwiązań typu AngularJS, Knockout, React
  • Znajomość zagadnień projektowania i implementacji systemów webowych

Kwalifikacje wymagane na danym stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Architekta/programisty lub 4 lata na stanowisku Starszego programisty
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu narzędzia Visual Studio, znajomości systemu Windows i Windows Server
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej

Wybranym kandydatom/kandydatkom oferujemy:

  • dobre warunki zatrudnienia na podstawie kontraktu (umowa B2B);
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów;
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą;
  • niezbędne narzędzia pracy;
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w jęz. polskim i angielskim za pomocą poniższego przycisku.