Architekt Oprogramowania

Gdańsk, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko Architekta Oprogramowania.

Główne zadania:

  • opracowywanie architektury nowych rozwiązań informatycznych
  • zarządzanie architekturą rozwiązań i dbałością o jej integralność
  • współpraca z architektami domenowymi i korporacyjnymi klienta
  • opracowywanie długofalowej strategii rozwoju architektury rozwiązań
  • tworzenie i dokumentowanie architektury rozwiązań informatycznych
  • wsparcie przy wdrażaniu nowych technologii
  • tworzenie wytycznych projektowych oraz architektonicznych
  • nadzór nad przestrzeganiem przyjętych założeń projektowych oraz architektonicznych
  • wspieranie zespołów projektowych w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych

Oferujemy:

  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera pracy połączona z indywidualnym podejściem do każdego pracownika i otwartą komunikacją
  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B, umowa o pracę)
  • Zestaw benefitów (platforma do samodzielnego ich wyboru, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Wysokie standardy współpracy w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość szybkiej nauki, rozwoju umiejętności, a tym samym awansu zawodowego

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie z platformą .NET oraz językiem C#
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, rozwiązań i systemów
  • wiedza z zakresu architektury oraz integracji systemów IT
  • wiedza z zakresu wzorców architektonicznych oraz projektowych
  • wiedza z zakresu narzędzi i technik wsparcia procesu wytwórczego
  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • umiejętność planowania etapów rozwoju oprogramowania
  • doświadczenie w projektowaniu systemów rozproszonych i centralnych

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management