Opis stanowiska pracy

FIRMA OGRODOWNIA SP. Z O.O. szuka osoby na stanowisko:

Architekt krajobrazu

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie koncepcji, projektów wykonawczych, projektów
  • technicznych, wizualizacji i modeli z zakresu zagospodarowania terenów
  • publicznych, osiedli, biurowców, terenów prywatnych
  • Sporządzanie przedmiarów i/lub kosztorysów w zakresie wynikającym z
  • wykonanych koncepcji i projektów oraz współpraca z kierownikiem robót przy
  • nadzorze nad ich realizacją
  • Inwentaryzacje i waloryzacje drzewostanu, opracowywanie raportów
  • ekologicznych
  • Opracowania graficzne projektów, plansz, prezentacji
  • Kontakty z klientami

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad , Sketchup, Photoshop, Excell
  • bardzo dobra znajomość roślin
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • kreatywność, zmysł estetyczny i techniczny oraz zdolność do pracy z
  • zespole przy jednoczesnej zdolności do samodzielnego rozwiązywania
  • problemów
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B.- mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją obiektów architektu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria