Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe LandAR Projects Sp. z o.o. zaprasza do współpracy architektów krajobrazu (freelancerów i firmy).

Oferujemy pracę przy projektach terenów publicznych, osiedlowych i prywatnych (w całej Polsce), miłą atmosferę, elastyczny czas pracy, możliwość rozwoju.

Oferta jest skierowana do firm projektowych i freelancerów w celu nawiązania stałej współpracy.

Prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym i portfolio.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w projektach publicznych wielobranżowych, mile widziane w wykonawstwie
- umiejętność kosztorysowania
- wykonywanie wizualizacji
- samodzielność
- dokładność
- zaangażowanie
- terminowość
- wyjazdy służbowe
- dodatkowym atutem będzie prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Prezentacja firmy

W naszej pracowni zajmujemy się zagospodarowaniem terenów publicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne