Architekt/ Koordynator BIM

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się pracownia architektoniczna, realizująca swoje projekty w segmencie komercyjnym.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za koordynowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w technologii BIM.

Opis stanowiska

  • Opracowanie standardów, szablonów do pracy w technologii BIM
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu zagadnień związanych z BIM
  • Modelowanie projektów w technologii BIM
  • Obserwacja rozwoju technik BIM i kreatywne wykorzystywanie ich w swojej pracy
  • Integracja rozwiązań BIM i danych pomiędzy działami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i pracy w technologii BIM
  • Bardzo dobra znajomość programu Revit
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość przepisów budowlanych,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Konkurencyjne warunki finansowe
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Prywatną opiekę medyczną.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page