BlueSoft Sp. z o.o.
BlueSoft to innowacyjny Software House należący do Grupy Orange. Podstawą filozofii naszej firmy jest tworzenie prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Powstaliśmy w 2002 roku i obecnie pracuje z nami już ponad 1000 inżynierów!

W najnowszym rankingu Diamentów Forbesa BlueSoft, jak i Craftware, firma, która niedawno dołączyła do grupy Orange, znalazły się w gronie 50 najszybciej rozwijających się polskich firm z województwa mazowieckiego!

Nietypowe problemy potrzebują niecodziennego myślenia. Każda kwestia, z którą musimy się mierzyć, jest wymagająca, ale i wyjątkowo ciekawa. Z tego właśnie powodu BlueSoft zatrudnia inżynierów, którzy dbają o użytkownika końcowego i zawsze chcą wiedzieć więcej. To właśnie ludzie sprawiają, że nasza firma jest tak wspaniała.

Budujemy dedykowane rozwiązania biznesowe spełniające nawet najbardziej zaawansowane wymagania naszych Klientów.

Architekt IT

Miejcse pracy: Warszawa

BlueSoft Sp. z o.o. jest polską firmą działającą globalnie.

Zatrudniamy ponad 650 konsultantów, którzy wspierają naszych klientów z całego świata. Od 2002 roku tworzymy innowacyjne rozwiązania biznesowe dla największych organizacji będących liderami w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

www.bluesoft.com

Jeśli pragniesz nieustannie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się w rożnych technologiach to czekamy właśnie na Ciebie!

Nasze główne obszary działania to:

- integracja systemów i BPM,
- zarządzanie danymi (BI, ETL, MDM, DWH),
- portale i aplikacje mobilne,
- systemy dedykowane.

Prowadzimy szereg nieszablonowych inicjatyw wychodzących od przepełnionych pomysłami pracowników:

- gry na platformy mobilne (Star Horizon, Kickerinho),
- własne produkty (AgamaAPI, UMM, ESBeetle, StarBoost),
- migracje do chmur obliczeniowych oraz hybrydowe działanie w oparciu o komponenty AWS, Azure oraz Google Platform.

Opis stanowiska:

- tworzenie i współtworzenie innowacyjnych systemów informatycznych opartych o podejście mikroserwisowe, założenia DEVOPS oraz nasze autorskie produkty takie jak: UMM, AgamaAPI, ESBeetle, StarBoost.
- praca w zespole projektowym odpowiedzialnym za projektowanie aplikacji w środowisku międzynarodowym.

Do Twoich podstawowych obowiązków należeć będzie:

- dopasowanie rozwiązania technologicznego do potrzeb biznesowych,
- przygotowywanie projektów technicznych oraz wykonanie POC,
- weryfikacja zmian w projektach pod kątem ich spójności i zgodności z architekturą,
- współpraca z użytkownikami biznesowymi oraz z analitykami i deweloperami.

Wymagania:

- co najmniej 5 letnie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań informatycznych,
- wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1/C2),
- znajomość języka programowania Java/JEE,
- znajomość technik modelowania UML, BPMN (mile widziana znajomość Enterprise Architect),
- praktyczna i dobra znajomość silników procesowych i regułowych lub obszarów front-end i architektury warstwy usługowej,
- znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz integracją danych (doświadczenie we wdrażaniu technologii ESB),
- znajomość zagadnień SOA,
- praktyczna znajomość przynajmniej jednego narzędzia typu CASE,
- znajomość zagadnień bazodanowych (Oracle, SQL Server).

Dlaczego BlueSoft?

- Ścieżka kariery. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego. Dajemy szansę na rozwój w różnych projektach IT.
- Realizacja własnych inicjatyw. Jesteśmy firmą, gdzie główny nacisk stawiamy na ludzi – to oni tworzą naszą siłę.
- Stabilność zatrudnienia. Stawiamy na długofalową współpracę. Po zakończonym projekcie rozmawiamy, słuchamy i zapewniamy kolejne wyzwania.
- Benefity. Zapewniamy współfinansowanie nauki j. angielskiego oraz pakietu socjalnego (karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne), uczestnictwo w firmowych eventach (rejsy na STS F.Chopin, cykliczne wyjazdy integracyjne).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.