Architekt Funkcjonalny

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107930

Hays IT Contractingto nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Architekta Funkcjonalnego

Lokalizacja:Warszawa
Realizacja:współpraca długofalowa
Stawka:do negocjacji

Zadania:

  • Uczestnictwo w planowaniu i projektowaniu modeli architektury korporacyjnej banku;
  • Wsparcie programów transformacyjnych banku;
  • Zarządzanie wymaganiami architektonicznymi, nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego;
  • Nadzorowanie realizacji projektów i programów pod kątem ich zgodności z opracowanymi modelami architektury korporacyjnej;
  • Nadzorowanie wdrażania i stosowania narzędzi informatycznych pełniących rolę repozytorium architektury korporacyjnej;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/techniczne;
  • Umiejętność posługiwania się ramami architektonicznymi TOGAF, znajomość szablonów i sposobów opisu architektury systemów informatycznych;
  • Certyfikat TOGAF, mile widziane certyfikacja ArchiMate;
  • Znajomość narzędzi służących do modelowania architektury, umiejętność modelowania w UML, BPMN oraz ArchiMate;
  • Wiedza techniczna w zakresie nowoczesnych technologii, w tym szyny integracyjnej SOA, BI, tworzenia rozwiązań w architekturze wielowarstwowej;
  • Wiedza na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (np. ITIL, COBIT);
  • Umiejętność zarządzania projektami i/lub programami,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie uczestnictwa w projektach dotyczących transformacji organizacji związanych z istotną transformacją złożonej architektury IT;

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland