Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych dla projektowanych lub modernizowanych budynków przemysłowych, biurowych, socjalnych, ochrony środowiska

Zakres obowiązków:
- projektowanie we współpracy z prowadzącym, uzgadnianie i weryfikacja projektów,
- kompleksowe wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych wraz ze STWiORB,
- koordynacja międzybranżowa,
- uzgodnieniami z rzeczoznawcami,
- udział w naradach technicznych wewnętrznych oraz z klientem,
- udział w nadzorach,

Praca stanowi doskonałą okazję do zdobycia doświadczenia niezbędnego do zdobycia uprawnień zawodowych.

Wymagania

posiadane wykształcenie wyższe kierunkowe - architektura !
co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku asystenta architekta
bardzo dobra umiejętność obsługi programu AutoCAD i pokrewnych,
mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych: SketchUp, Photoshop
umiejętność pracy w zespole,
kreatywność,
dyscyplina osobista,
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

Prezentacja firmy

Firma Inżynieryjna z ponad 20 letnim stażem działająca głównie w obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Architektura