Architekt / Asystent Architekta

Trigony Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

OPIS FIRMY Firma Trigony Architekture & Branding oparta została na przekonaniu o korzyści wynikającej z wsparcia klasycznej pracowni projektowej o doradztwo biznesowe i marketingowe w zakresie planowania i przygotowania projekt inwestycyjnego. Ujednolicenie rozwiązań na polu architektury i komunikacji wizualnej stanowić ma innowacyjną odpowiedź na wymogi współczesnego rynku.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Projektant Architekt, Asystent Projektanta które obejmuje następujący zakres obowiązków:
- Projektowanie architektoniczne i budowlane w zakresie - micro-urbanistyki
- formy architektonicznej
- wnętrz architektonicznych

WYMAGANIA:
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań, - kreatywności i zaangażowanie oraz doskonała organizacja pracy
- biegła znajomość programu AutoCAD Architecture
- mile widziana znajomość programów z pakietu Autodesk (autoCAD i 3dsMAX), Adobe
- umiejętność przygotowywania projektów do druku
- znajomość przynajmniej jednego języka obcego
– preferowany język angielski

OFERTA:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- udział w ciekawych projektach multidyscyplinarnych

Prezentacja firmy

Firma TRIGONY ARCHITECTURE & BRANDING oparta została na przekonan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria