ARCHITEKT/ARCHITEKT WNĘTRZ

STUDIO 1:1

80-178 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się projektowaniem. Studio 1:1 w swoim dorobku posiada wiele realizacji z zakresu projektowania sklepów sieciowych, architektury wnętrz, wystawiennictwa projektowania produktu. To zespół blisko 40 osób, architektów, architektów wnętrz, designerów i menadżerów. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko ARCHITEKT.

Wymagania

• wykształcenie wyższe/kierunkowe
• biegła znajomość j. angielskiego
• minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• kreatywność, umiejętność współpracy z ludźmi
• bardzo dobra organizacja czasu pracy
• zdecydowanie i samodzielność w działaniu
• znajomość tworzenia dokumentacji projektowej
• dobra znajomość programów: AutoCAD, SketchUp, MS Office, Revit (mile widziane)
• dobra znajomość programów np. 3dsMax, Photoshop (mile widziane)
• umiejętność tworzenia wizualizacji (mile widziane)
• uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej (mile widziane)
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Od ponad dwudziestu pięciu lat zajmujemy się projektowaniem. Stud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Architektura