ARCHITEKT / ARCHITEKT WNĘTRZ | KRAKÓW

Autorska Pracownia Architektury Konrad Loesch

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy 2 osoby na stanowisko architekt / architekt wnętrz do pracy przy projektach budynków użyteczności publicznej, mieszkalnych wielorodzinnych, usług medycznych.

Praca na oferowanym stanowisku będzie dotyczyła zarówno projektowania kubaturowego lub i projektowania wnętrz. Praca w środowisku Autodesk: AutoCAD + Revit ze wsparciem w SketchUp, na nowoczesnych stacjach roboczych. Oczekujemy pełnego zaangażowania w projekty przy jednoczesnym wsparciu ze strony starszych kolegów.

Aktualne portfolio pracowni do obiekty biurowe, mieszkaniowe wielorodzinne, hotele, szpitale. Praca na oferowanym stanowisku pozwoli na ogólny rozwój zawodowy i/lub specjalizację w jednej z wyżej opisanych kategorii.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • przynajmniej 2 letnie doświadzenie na podobnym stanowisku,
  • referencje przy projektach budowlanych i wykonawczych obiektów użyteczności publicznej, obiektów mieszkalnych wielorodzinnych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa: warunków technicznych, prawa budowlanego, itp.
  • samodzielność,
  • dokładność,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość: AutoCAD, SketchUp, MS Office,
  • co najmniej dobra znajomość Autodesk Revit,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi projektowe dla odbiorców indywidualnych i instytucjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + premia
Branża / kategoria:
Praca Architektura