Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Architect .NET

Wrocław, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego wrocławskiego klienta zajmującego się tworzeniem oprogramowania poszukujemy osoby na stanowisko Architekta .NET.

Czym będziesz się zajmował?

  • Będziesz odpowiedzialny za konstruowanie architektury oprogramowania oraz bezpośreni kontak z klientem.
  • Twoja pomoc dla Analityka Biznesowego w definiowaniu wymagań niefunkcjonalnych będzie bezcenna.
  • Twoje decyzje będą najważniejsze, ponieważ to Ty będziesz odpowiedzialny za wybór technologi, która wpłynie na zapewnienie wysokiej jakości programowania.
  • Będziesz brał udział we wszystkich fazach dostawy oraz tworzenia oprogramowania.
  • Będziemy oczekiwać byś dla niektórych był mentorem.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Mistrzowskiej znajomości platformy .NET.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych.
  • Minimum 5-cio letniego doświadczenia w branży IT.
  • Otwartości, komunikatywności, pozytywnego nastawienia.
  • Wiedzy z zakresu SDLC oraz integracji.
  • Płynnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Co może być Twoim atutem?

  • Znajomość technologii webowych, Azure, SharePoint czy relacyjnych baz danych.
  • 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku Technical Lead lub pokrewnym.
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwie w zakresie rozwiązań technicznych.

Co możemy zaoferować w zmian?

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia oraz umiejętnośći.
  • Elastyczną formę współpracy.
  • Bogaty pakiet benefitów, między innymi karta Multisport, opieka medyczna, fruitday i nie tylko.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy