ARBORYSTA - pełny etat

PENTA Gebäudeservice

Niemcy, Berlin, zagranica

PENTA Gebäudeservice PENTA Gebäudeservice PENTA Gebäudeservice PENTA Gebäudeservice PENTA Gebäudeservice
PENTA Gebäudeservice jest częścią intensywnie rozwijającej się Grupy Gegenbauer, posiadającej swoje oddziały w całych Niemczech. Klienci ze wszystkich branż powierzają nam swoje nieruchomości i oczekują zadbanego otoczenia, pewnych procedur i możliwości efektywnej eksploatacji swoich pomieszczeń. Grupa Gegenbauer jest zawsze otwarta na zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, potrafiących realizować nadchodzące wyzwania.
Do naszej spółki córki, berlińskiej firmy PENTA Gebäudeservice GmbH poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin

Obowiązki

  • Prace pielęgnacyjne drzew oraz usuwanie szkód w drzewostanie (z użyciem technik linowych lub bez)
  • Prace z użyciem pił łańcuchowych, sieczkarni oraz obsługa specjalistycznych urządzeń, jak podnośniki
  • Gotowość do wykonywania pozostałych prac z zakresu zieleni miejskiej

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze arborystyki
  • Znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie podstawowym
  • Uprawnienia do prac z piłą łańcuchową oraz techniką linową (A+B)
  • Fizyczna sprawność adekwatna do obowiązujących przepisów
  • Gotowość do pracy, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy klasy B lub wyższej

Nasza oferta

  • Umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków , itp.
  • Staranne przyuczenie do nowych zadań
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Wsparcie w poszukiwaniu mieszkania
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (w j. niemieckim lub polskim ) do przedstawiciela pracodawcy za pomocą przycisku aplikuj.