AR Team Leader z j. niemieckim

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Zadania:

  • Odpowiadanie za jakość usług i wydajność pracy w zespole
  • Ciągłe doskonalenie procesów i koordynacja wdrażania usprawnień
  • Utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i tworzenie raportów dla klientów
  • Wsparcie zespołu w procesowaniu transakcji księgowych
  • Szkolenie i mentoring zespołu
  • Motywowanie do osiągania indywidualnych i zespołowych celów
  • Monitorowane wskaźników KPI zespołu
  • Przekazywanie informacji zwrotnych
  • Aktualizowanie dokumentacji procesu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – kierunkowe byłoby atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze księgowości
  • Bardzo dobra znajomość procesów księgowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość programu SAP
  • Umiejętność budowania i ustanawiania dobrych relacji w zespole, a także efektywnego przydzielania i kierowania pracą zespołu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zarządzania projektami

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie, w biurze w samym centrum Poznania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń – m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, możliwość home office’u, częste szkolenia
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
Devire Devire Devire Devire