Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

AR Accountant with English

Gdynia, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Zlecanie przelewów bankowych
  • Analiza kont i korygowanie ewentualnych błędów
  • Koordynacja procesów płatności
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Tworzenie raportów
  • Ścisła współpraca z działami AP i RTR

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w obszarze księgowości
  • Wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • Biegłej znajomości języka polskiego oraz angielskiego
  • Doświadczenia w pracy w MS Excel
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy w Oracle Accounts Receivable mile widziane

Nasza oferta to:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansę na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, bony na zakupy, bilety do kina, vouchery na paliwo
  • Owocowe poniedziałki - świeżą dostawę owoców do biura

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa