Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 29/06/2017.

Apteka w Grudziądzu zatrudni magista farmacji

kujawsko-pomorskie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Do apteki w Grudziądzu zatrudnimy magistrów farmacji - dwa wakaty. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz rekompensatę kosztów dojazdu do pracy. Praca w oparciu o umowę o pracę również z możliwością pracy w systemie równoważnym 3/4. Dla osób chcących zmienić miejsce zamieszkania zapewniamy pomoc w relokacji oraz możliwość skorzystania z mieszkania służbowego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku dlatego zapewniamy również bogate zaplecze socjalne: multisport, luxmed, dodatkowe ubezpieczenie. Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego dla ambitnych pracowników. Aplikacje proszę składać za pomocą portalu.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium