APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

Apteka Niezapominajka

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Miejsce pracy: DĄBROWA GÓRNICZA, UL. JANA III SOBIESKIEGO 3

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami

  • Prawidłowe realizowanie recept i preparatów bez recepty

  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Odpowiedzialność i uczciwość

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Bardzo prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody”.

Dodatkowo – jeżeli Pani/Pan jest zainteresowana/y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas – proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez GRUPER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie”.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.