APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI SPECJALISTĘ DS. ZAKUPÓW

Apteka Niezapominajka

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI, SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: KRAKÓW, UL. JASNOGÓRSKA 71

Wymiar etatu: CAŁY ETAT

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z przedstawicielami firm farmaceutycznych

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Przygotowywanie zamówień

  • Koordynowanie procesów zakupowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne – magister farmacji

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Zdolności analityczne

  • Komunikatywność

  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów

  • Solidność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Znajomość Excela będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy (poranne)

  • Wspieranie rozwoju osobistego

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych