Application & System Administrator - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Poszukujemy specjalistów na stanowisko Application & System Administrator do Łodzi dla naszego klienta z branży finansowej, który świadczy usługi na całym świecie.

Rekrutacja i początkowy okres pracy odbywa się w 100% zdalnie.
Application & System AdministratorMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • zapewnianie stabilności działania aplikacji
  • zarządzanie i utrzymanie aplikacji w ścisłej współpracy z zespołem programistów, dostawcą oprogramowania i klientami wewnętrznymi
  • obsługa infrastruktury (systemów operacyjnych, baz danych, łączności i oprogramowania)
  • współpraca z innymi zespołami wsparcia

Obszary technologiczne: Red Hat Linux, IBM WebSphere, Tomcat, DB (Oracle, MS SQL Server), Microsoft Azure Cloud, UNIX shell, Perl, MS Windows, Windows PowerShell, HP Service Manager

Wymagania:

  • dobra znajomość systemów Unix (Linux, Solaris), min. 3 lata komercyjnego doświadczenia
  • dobra znajomość SQL i baz danych (dowolny silnik)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)
  • otwartość do podróży służbowych (3-4 pierwsze miesiące pracy, później okazjonalnie)
  • gotowość do odbywania dyżurów i pracy zmianowej

Mile widziana znajomość pozostałych technologii, których używa firma.

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu i elastyczne godziny pracy
  • uczestnictwo w workshopach, szkoleniach i kursach językowych
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, karta lunchowa, parking)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.