Application Support Engineer

Cyclad Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Informacje o projekcie:

  • Typ projektów: wsparcie aplikacji typu omnichannel, e-commerce dedykowanych dla klientów z Polski i Europy
  • Lokalizacja: Gliwice (Centrum)
  • Praca zdalna: obecnie 100% zdalnie; docelowo 40-60%
  • Język projektu: Angielski i Polski
  • Budżet: 4 500 - 6 500 PLN/brutto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • Godziny pracy: tryb 2-zmianowy: 8-16 i 14-22 + dyżury

Zakres obowiązków:

  • Udzielanie wsparcia użytkownikom aplikacji w rozwiązywaniu problemów technicznych (związanych z błędami danych i aplikacji) oraz w integracji systemów upstream i downstream
  • Bycie 2gą linią wsparcia dla przychodzących zgłoszeń z zachowaniem SLA
  • Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy
  • Dbanie o konfigurację aplikacji i rozwiązywanie problemów na podstawie analizy logów

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie we wsparciu aplikacji
  • Znajomość składni i użycia SQL
  • Wykonywanie zadań zgodnie z ITIL
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Analityczne podejście do problemów technicznych
  • Chęć rozwoju w obszarze rozwoju i utrzymania aplikacji
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również chęć działania samodzielnie
  • Mile widziane: podstawy Linuxa, znajomość Microserwisów oraz Microsoft Azure lub Google Cloud Platform)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę z najnowszymi technologiami w szybko rozwijającym się środowisku
  • Pracę w godzinach 8:00/9:00 - 16:00/17:00 oraz dodatkowo płatne dyżury
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Spersonalizowany rozwój zawodowy poparty udziałem w konferencjach, szkoleniach i certyfikacjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktury firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.