Application Support Engineer

Devire

Gliwice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gliwice

Poszukujemy osób na stanowisko Application Support Engineer, które są gotowe w systemie 24/7 wspierać  klientów w codziennym użytkowaniu aplikacji i posłużą swoją wiedzą na polu ciągłych usprawnień w tym zakresie.

Idealnie, gdybyś miał/miała doświadczenie w Application Support. Jeśli zaś stawiasz pierwsze kroki, ale interesuje Cię to zagadnienie i płynnie posługujesz się językiem angielskim, zostanie zapewnione Ci wsparcie na start.

Oczekwania:

  • Doświadczenie we wsparciu aplikacji (1-3 lata)
  • Znajomość języka skryptowego (np. Groovy) i składnię języka SQL
  • Doświadczenie w realizacji zadań w oparciu o ITIL
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Analitycznie podejście do problemów, zawsze szukając najpierw ich przyczyny

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Okazjonalną możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,)
  • Możliwość udziałów w szkoleniach oraz konferencjach branżowych
  • Kurs języka angielskiego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia

Obowiązki:

  • Biznesowe i techniczne wsparcie użytkowników aplikacji w zakresie rozwiązywania problemów (związanych z błędami danych i błędami aplikacji) oraz integracji systemów upstream i downstream
  • Bycie drugą linią wsparcia dla przychodzących zgłoszeń
  • Odpowiedzialność za tworzenie i utrzymywanie knowledge base
Devire Devire Devire Devire