Application Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, globalnego lidera z branży logistycznej, laureata programu Top Employers Polska poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Application ManagerMiejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
• Zarządzanie pracą zespołu, odpowiedzialnego za wsparcie klientów zewnętrznych w zakresie aplikacji webowych i mobilnych
• Odpowiedzialność za integracje z systemami klientów i konfiguracje aplikacji
• Delegowanie obowiązków dla podległego zespołu
• Koordynowanie wdrożeń aplikacji u klientów B2B
• Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie aplikacji elektronicznych
• Zapewnienie obsługi after-sales dla klientów B2B
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży, I i II linią wsparcia

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w pracy w działach IT
• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i podległego zespołu
• Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – min. B2
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami zewnętrznymi

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Program szkoleń dla pracowników wspierający w planowaniu rozwoju (CIS,CIM)
• Szeroki pakiet befefitów: w pełni finansowane ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna, kafeterie MyBenefit (bilety do kina, teatru, karta MultiSport), pakiet socjalny
• Dodatkowe uposażenie w postaci samochodu służbowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.