Application Helpdesk

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest firma z branży alkoholi, obecna na czterech europejskich rynkach. Dzięki znanym markom, nieustannie rozwijają swoją pozycję lidera w Europie Środkowej i Wschodniej. Obecnie do biura w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Application Support.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży alkoholi, obecna na czterech europejskich rynkach. Dzięki znanym markom, nieustannie rozwijają swoją pozycję lidera w Europie Środkowej i Wschodniej.

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie użytkowników,
  • Analiza i rozwiązywanie incydentów i problemów aplikacyjnych (ERP, CRM, intranet itp.),
  • Wsparcie IT w procesach sprzedażowo-logistycznych,
  • Uczestnictwo w projektach rozwojowych,
  • Uczestnictwo w tworzeniu mechanizmów usprawniających codzienną pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Znajomość aplikacji (ERP/CRM/intranet),
  • Komunikatywność i chęć rozwoju zawodowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Stałe zatrudnienie w stabilnej organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page