Application Engineer

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko Application Engineer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie nowych projektów z zakresu produkcji baterii litowych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z elektrycznej. Organizacja należy do międzynarodowej, amerykańskiej grupy, w skład której wchodzą zakłady produkcyjne na całym świecie. W Polsce firma zatrudnia niespełna 700 osób i zlokalizowana jest w okolicy Poznania.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów produkcji baterii litowych
  • Analiza wdrażanych produktów w ujęciu baterii litowych
  • Współpraca z Klientami i wsparcie techniczne w ramach uruchamianych procesów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej od podstaw oraz wdrażanie modyfikacji na podstawie istniejących rysunków i szkiców
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących produktów we współpracy z innymi obszarami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: elektryka, chemia, inżynieria chemiczna i procesowa lub inżynieria materiałowa
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page