Application Developer

Hays Poland

Warszawa, małopolskie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1125389

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Application Developer

Lokalizacja: Kraków, Zabłocie
Forma Współpracy: kontrakt B2B via HAYS
Realizacja: współpraca długoterminowa
Stawka: 80 PLN netto + VAT/h

Obowiązki:

  • Ekstrakcja i analiza danych, przygotowanie raportów
  • Wsparcie wchodzących i wychodzących interfejsów (SQL i PL/SQL) - Oracle HRMS system (based on Oracle E-Business Suite R12 product) + SAP Business Objects
  • Zaangażowanie w prace związane z implementacją nowych i utrzymaniem istniejących interfejsów w WorkDay

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii: SQL, PL/SQL, Java
  • Mile widziana znajomość DevOps

Oferujemy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach prowadzonych w metodologii Agile
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Współpraca w oparciu o B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland