Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3008

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
Bieżąca obsługa podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, w szczególności:
– prowadzenie spraw sądowych;
– sporządzanie pism i wniosków w sprawach prowadzonych przez kancelarię;
– reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi (w przypadku posiadania właściwych uprawnień);
– przygotowywanie opinii prawnych;
– przygotowywanie umów;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Podstawowa obsługa komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz cywilnego, a także procedury cywilnej[Inne] : Wymagania:– aplikant radcowski;– dobra organizacja pracy własnej; – samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;[Godzina zakończenia pracy] : 16:00[Praca na okres próbny] : 3 miesiące, potem umowa na czas określony[Wymiar czasu pracy] : 4/5mile widziane osoby z niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Reymonta 47/4, 45-066 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy