Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radców Prawnych Klepacz Wąsik i Wspólnicy s.c. w Łodzi poszukuje aplikanta radcowskiego w celu nawiązania stałej współpracy, do którego zadań będzie należało:
• Przygotowywanie projektów pism procesowych
• Analiza umów w obrocie gospodarczym
• Wsparcie w zakresie obsługi administracyjnej i monitorowania prowadzonych spraw

Wymagania

• Ukończone wyższe studia prawnicze (odbywanie aplikacji radcowskiej stanowi dodatkowy atut)
• Sumienność, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
• Znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego
• Prawo jazdy kategorii B stanowi dodatkowy atut

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych Klepacz Wąsik i Wspólnicy s.c. działa na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa