Aplikant radcowski (stanowisko płatne) - prawnik Kraków

Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

30-102 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • świadczenie obsługi prawnej na rzecz klientów kancelarii,
  • samodzielne prowadzenie postępowań sądowych, administracyjnych i innych,
  • dbanie o relacje z klientami kancelarii.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się kancelarii prawnej,
  • długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna

Wymagania

  • aplikant radcowski rozpoczynający II lub III rok aplikacji w styczniu 2018,
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego,
  • gotowość do stałego rozwoju zawodowego,
  • pełna dyspozycyjność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w pracy,
  • gotowość do związania się z kancelarią,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Kancelarii Law & Insurance jest kompleksowa obs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura