Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

aplikant radcowski / adwokacki

31-9515 Kraków, małopolskie

Monika Macura-Gruszczyńska Kancelaria Radcy Prawnego

Opis stanowiska pracy

Gołębiowski & Macura Kancelarie Radców Prawnych, specjalizująca się w prawie rynków finansowych, spółek, prawie nieruchomości i prawie podatkowym

poszukuje aplikanta radcowskiego lub adwokackiego, zainteresowanego podjęciem współpracy.

Zadania:

• sporządzanie projektów dokumentów, pism procesowych, projektów umów,

• analiza zagadnień prawnych w formie memorandów lub opinii prawnych,

• kontakty z sądami i urzędami.

Oferujemy:

• możliwość szybkiego rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia w szerokim spektrum spraw

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

• przyjazną atmosferę

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• rozpoczętej aplikacji radcowskiej lub adwokackiej,

• dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, prawa procesowego,

• znajomość prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem

• znajomości języka angielskiego,

• odpowiedzialności, zaangażowania i rzetelności oraz chęci pogłębiania wiedzy i doświadczenia

• umiejętności organizowania czasu pracy.

Gołębiowski & Macura Kancelarie Radców Prawnych to zespół radców prawnych powstały z... myślą o świadczeniu profesjonalnych usług prawnych dla obrotu gospodarczego.

Kancelarie świadczą również wysokiej jakości pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, z pełnym zaangażowaniem reprezentując swoich Klientów w nawet najtrudniejszych sprawach.

Kancelaria świadczy usługi w dziedzinach: prawo spółek, m&a, prawo upadłościowe, prawo nieruchomości, prawo podatkowe, prawo umów, prawo konkurencji, prawo pracy, prawo administracyjne, prawo zamówień publicznych, procesy sądowe.

Obsługujemy zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo