Aplikant radcowski - adwokacki

A.Gryn i Wspólnicy Sp. k.

00-837 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Prawnika będzie polegała na codziennym wsparciu Partnerów Kancelarii oraz starszych prawników kancelarii.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

◾doradztwo prawne dla klientów Kancelarii,
◾przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego,
◾analiza akt sprawy i podejmowanie czynności uzasadnionych stanem sprawy.

Oferujemy:
◾odpowiedzialną, samodzielną i ciekawą pracę,
◾rozwój zawodowy,
◾możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy,
◾dobrą atmosferę pracy w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole.

Zgłoszenia, zawierające CV prosimy przesyłać do dnia 30 października 2017 roku.

Wymagania

◾rozpoczęty I/II rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,
◾minimum rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej bądź w urzędzie administracji publicznej lub państwowej,
◾znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa gospodarczego, procedury cywilnej oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
◾umiejętność logicznego myślenia, operatywność i samodzielność,
◾zaangażowanie w wykonywane zadania i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

Kancelarię A. Gryn i Wspólnicy tworzą ambitni i dynamiczni prawnicy ukie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura