Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.
Oferta wyróżniona

AP / GL Accountant with English, German or French

Łódź, łódzkie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Wprowadzanie danych do systemu i księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami w języku obcym
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Zapewnienie dokładnego i terminowego procesu zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie i przeglądanie uzgodnień bilansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Klienta w sposób terminowy i dokładny

Wymagania

Wymagania:

  • Absolwenci bądź studenci 4-5 roku studiów zaocznych
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze AP i/lub AR
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym... ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja