AP / GL Accountant - Księgowy w dziale AP lub GL

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy Grafton Recruitment – czyli zespół kreatywnych ekspertów rekrutacyjnych, dla których każdy kandydat jest wyjątkowy. Wiemy, że rekrutacja to nie tylko znalezienie pracy, ale przede wszystkim stworzenie odpowiedniego dopasowania pomiędzy kandydatem a pracodawcą. Nasz cel to zapewnienie kandydatom spełnienia zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W Grafton Recruitment skupiamy się nie tylko na fachowych umiejętnościach, ale również na indywidualnych cechach osobowościowych, stylu pracy i celach zawodowych każdego kandydata. Dzięki temu możemy dopasować najlepszą ofertę pracy, która sprosta oczekiwaniom i potrzebom naszych kandydatów.

Współpracujemy z tysiącami firm w Polsce, działającymi w różnych branżach, co daje naszym kandydatom dostęp do szerokiej gamy ofert pracy i możliwości rozwoju kariery. Nasza obecność na terenie całej Polski, w tym w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, oraz prowadzenie projektów w Trójmieście, pozwala nam na skuteczne i sprawne działanie na rzecz naszych kandydatów i klientów. Certyfikat Great Place To Work® to dowód, że jest nam w naszej firmie dobrze, że w tym miejscu stawiamy na komunikację, rozwój, wellbeing. To miejsce, w które chcemy się angażować dlatego kariera naszych kandydatów jest w dobrych rękach.

Dowiedz się więcej na www.grafton.pl

Miejsce pracy: Wrocław
5-7-68550

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowego w dziale AP lub GL

Codzienne obowiązki to m.in.:

Wsparcie dla jednego z procesów księgowych: PtP/AP lub RtR/GL;
Księgowania, zarządzanie płatnościami, kontakt z vendorami;
Udział w wewnętrznych procesach;
Przygotowywanie dokumentów i zestawień;
Udział w projektach usprawniających procesy;
Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2);
Mile widziana znajomość dodatkowego języka europejskiego (np. niemieckiego, francuskiego, niderlandzkiego, włoskiego, hiszpańskiego, fińskiego, szwedzkiego, węgierskiego)
Umiejętności analityczne;
Doświadczenie w księgowości;
Umiejętność pracy w zespole, silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
Chęć nauki, rozwoju;

Korzyści:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
Szkolenia wdrażające w codzienne obowiązki;
Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
Opcję pracy zdalnej przy niektórych stanowiskach i działach;