AP/AR Accountant with German or French

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Jeśli interesuje Cię obszar AP lub AR oraz znasz dobrze francuski lub niemiecki, a komunikacja w języku angielskim nie sprawia Ci problemu, aplikuj i dołącz do zespołu!

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja faktur przychodzących, zarówno PO oraz faktur wystawionych przez podmioty niebędące PO (w przypadku AR - przegląd i codziennie bilansowanie wpływów gotówkowych)
  • Procesowanie dokumentów AP /lub AR
  • Przygotowywanie i księgowanie w dzienniku na rachunkach zobowiązań/ lub należności
  • Uzgadnianie kont AP /lub AR
  • Wsparcie w procesie komunikacji z klientami w celu zapewnienia windykacji należności (w przypadku AR)
  • Zarządzanie i aktualizacja procesów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przechowywanie odpowiednich dokumentów na potrzeby audytu
  • Identyfikacja potencjalnych usprawnień procesów
  • Wspieranie podmiotów prawnych i centrali w zakresie zadań doraźnych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i rachunkowość/Administracja przedsiębiorstw - preferowane)
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (obszar AP albo AR)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (min.B2+/C1)
  • Umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Umiejętność, zarówno pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • Otwartość na wyjazdy za granicę (tranzycje)
  • Praktyczna znajomość programu Excel
  • Znajomość programu SAP i Navision - mile widziana

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową/lunchową
  • Nieformalny dresscode
  • Dogodną lokalizację (obok centrum Złote Tarasy)
Devire Devire Devire Devire