AP Accountant z j. rumuńskim i j. angielskim

ManpowerGroup

Warszawa, mazowieckie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania na stanowisku:

-Rejestracja, księgowanie i archiwizacja dokumentacji między firmami i dostawcami zgodnie z obowiązującymi procedurami
-Wyjaśnianie rozbieżności w dokumentach; utrzymywanie kontaktu z kontrahentami w celu skorygowania rozbieżności zgodnie ze stanem faktycznym
-Terminowe wykonywanie płatności
-Utrzymywanie kontaktu z dostawcami w celu udzielania odpowiedzi na pytania dotyczące płatności, zawsze zgodnie z najlepszymi standardami obsługi klienta
-Dokonywanie płatności oczekujących
-Udział w comiesięcznym sprawdzaniu poprawności i kompletności rozliczeń

Wymagania:

-Doświadczenie w księgowości
-Wykształcenie wyższe
-Znajomość języka rumuńskiego i angielskiego na poziomie bardzo dobrym
-Komunikatywność, otwartość
-Chęć do pracy

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o renomowanej pozycji na rynku
-Konkurencyjne wynagrodzenie
-Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
-Atrakcyjny pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, darmowe jogurty
-Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń - możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.