AP Accountant with Slovak/Czech

Hays Poland

Łódzkie, łódzkie

Hays Poland

Łódzkie
Łódzkie
NR REF.: 1171414

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko AP Accountant z językiem słowackim lub czeskim.

Lokalizacja: Łódź
Forma pracy: Hybrydowa

Zakres obowiązków:

  • Współodpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze zobowiązań
  • Weryfikacja i księgowanie faktur
  • Kontrola poprawności przeprowadzanych transakcji
  • Tworzenie i aktualizacja danych dostawców
  • Wyjaśnianie otwartych pozycji na dostawcach
  • Kontrola poprawności wprowadzanych danych
  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta zagranicznego
  • Dbanie o jakość procesów biznesowych
  • Współdziałanie i kontakt z innymi działami firmy

  Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze księgowości, mile widziana księgowość zobowiązań
  • Bardzo dobra znajomość języka słowackiego lub czeskiego (warunek konieczny) oraz języka angielskiego
  • Wykształcenie ekonomiczne lub ukończone kursy rachunkowości będą dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie wiedzy

  Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w renomowanej firmie
  • Elastyczny grafik w formule hybrydowej z przeważającą pracą zdalną
  • Bogaty pakiet benefitów m.in. roczny bonus, prywatna opieka medyczna, karty lunchowe, karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland