AP Accountant with Russian - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora rolniczego o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej. W związku z rozwojem struktur finansowo-księgowych w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

AP Accountant with RussianMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale Accounts Payable,
  • księgowanie faktur od dostawców,
  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca, kwartału i roku comiesięczne sprawozdania,
  • kontakt z partnerami wewnętrznymi z różnych krajów,
  • rejestrowanie i księgowanie dokumentów w systemie SAP,
  • usprawnianie procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów/Księgowości/Ekonomii,
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie (min B2),
  • dokładność, koncentracja na szczegółach,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i elastyczne godziny pracy,
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazna i otwarta kultura organizacyjna,
  • szeroki pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.