AP Accountant with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
AP Accountant with GermanMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie płynnej współpracy w zakresie przetwarzania faktur, utrzymywania danych głównych sprzedawców, przetwarzania płatności i rozwiązywania zapytań,
  • Zapewnienie działania zgodnego z umową na poziomie usług departamentu,
  • Ścisła współpraca z zespołem w ramach tego samego działu,
  • Prowadzenie dokumentacji oraz aktualizacji danych w systemach,
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z interesariuszami.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (min. B2),
  • Przynajmniej rok doświadczenia w księgowości (preferowane stanowisko AP),
  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Analityczny umysł,
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na rozwój,
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie oraz możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z wielokulturowym zespołem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.