AP Accountant with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
AP Accountant with GermanMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Weryfikacja przychodzących faktur PO i non-PO,
  • Przetwarzanie dokumentów AP i uzgadnianie kont AP,
  • Przygotowywanie i księgowanie zapisów księgowych dla AP (faktury, noty kredytowe),
  • Przygotowywanie propozycji płatności,
  • Utrzymanie odpowiednich dokumentów do audytu,
  • Wsparcie podmiotów prawnych i centrali w zadaniach ad hoc,
  • Identyfikowanie potencjalnych usprawnień procesu i inne zadania związane z procesem AP oraz wspieranie zespołu GL przy zamknięciach miesiąca.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w księgowości, szczególnie w dziale AP/PTP,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel lub znajomość programów księgowych,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole,
  • Pracę w skandynawskiej organizacji,
  • Pracę w biurze w centrum miasta,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.