Angular Front-End Developer

Sief-IT Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to polska platforma sklepów internetowych istniejąca od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 20 000 sklepów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Angular Front-end Developera.

Będziesz miał możliwość pracy przy jednym z największych projektów e-commerce w Polsce wywierając realny wpływ na rozwój branży i samego oprogramowania Sky-Shop. Przede wszystkim będziesz odpowiedzialny za stworzenie zupełnie nowej wersji aplikacji webowej naszego Kreatora Szablonu, stworzenie Aplikacji Mobilnej oraz napisanie nowej aplikacji webowej naszego panelu administracyjnego sklepu korzystając z najnowszych stabilnych wersji Angulara.

Dodatkowo okazyjnie będziesz rozbudowywał nasz główny szablon sklepu o nowe moduły i funkcjonalności wraz z innymi Front-End Developerami.

Poznasz i będzie pracował również z "przemoBB" czyli twórcą skryptu "phpBB by Przemo" z którego w latach świetności korzystało ponad 20tyś. for internetowych.

Jakie zadania czekają na Ciebie:

  • Tworzenie nowych aplikacji webowych dla platformy do prowadzenia sklepu internetowego w oparciu o framework Angular we współpracy z programistami oraz grafikami
  • Wdrożenie i rozwój aplikacji mobilnej
  • Projektowanie czytelnej i łatwiej w utrzymaniu architektury aplikacji na wszystkich poziomach abstrakcji
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych zgodnie z obowiązującymi trendami i najwyższą jakością

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, w ciekawym, rozwojowym projekcie
  • Pełny etat - Kontrakt B2B i atrakcyjne wynagrodzenie(8 000 - 16 000 zł brutto) uzależnione od Twoich umiejętności + premie roczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym 2 monitory (opcjonalnie również Mac)
  • Praca od poniedziałku do piątku - w weekend świety spokój
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Kameralna atmosefra z zespołem +20 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

Wymagania

  • Minimum 1-rocznego doświadczenia w pracy komercyjnej
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Angular
  • Znajomości HTML/HTML 5, SCSS, JavaScript, JSON, Rest
  • Znajomości Sass/Less
  • Umiejętności wdrażania serwisów w RWD
  • Znajomości technik optymalizacji strony www
  • Dokładność - Pixel Perfect!
  • Portfolio - wymagane

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
  • Znajomość narzędzi Git, Jira, Confluence
  • Znajomość znaczników Smarty
  • Wiedza na temat optymalizacji pod urządzenia mobilne oraz SEO

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management