Angular Developer (junior/mid)

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Nasz klient z siedzibą w Berlinie i Łodzi to jeden z wiodących na świecie dostawców SaaS dla aplikacji mobilnych. Tworzą produkt, który umożliwia kreowanie aplikacji mobilnych dla przedsiębiorców. W związku z ciągłym rozwojem poszukują ambitnych osób na stanowisko Angular Developera, które chcą mieć realny wpływ na to co robią.

Miejsce pracy : Łódź/ zdalnie

Główne zadania :

  • wdrażanie nowych funkcjonalności i projektowanie interfejsu przy użyciu nowoczesnego stacku technologicznego,
  • ścisła współpraca z Product Ownerem oraz CTO,
  • zaangażowanie w dalszy rozwój produktu.

Kluczowe wymagania :

  • minimum roczne komercyjne doświadczenie we frontendzie,
  • doświadczenie z Angular 2+, Javascript/Typescript,
  • dobra znajomość wzorców projektowych i zasad czystego kodu,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2),
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (SCRUM).

Mile widziane :

  • znajomość/doświadczenie : Ionic, Apache Cordova, Firebase SDK, AWS,Node.js

Benefity :

  • praca nad innowacyjnym produktem w międzynarodowym środowisku,
  • długofalowa współpraca w oparciu o dowolną formę współpracy (B2B, Uop)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość w większości pracy zdalnej,
  • swobodna, niekorporacyjna atmosfera,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, program Multilife, dostęp do platformy edukacyjnej,
  • komfortowe biuro w centrum, a w nim dobra kawa, wszelkiego rodzaju zdrowe przekąski: orzechy, owoce i warzywa.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media