Android Developer

Hays Poland

Zdalnie, wielkopolskie

Hays Poland

Zdalnie
Zdalnie
NR REF.: 1098266

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – lidera w zakresie wdrażania oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi oraz usług przeznaczonych dla średnich i dużych firm - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca zdalna
Forma: Współpraca B2B

Zadania:
  • Udział w projekcie wdrożeniowym aplikacji mobilnej
  • Stosowanie „czystego kodu”
  • Budowanie aplikacji mobilnej
  • Wdrażanie ficzerów
  • Testowanie jednostkowe i integracyjne
  • Praca w interakcji z klientem
  • Praca w Scrum

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Android SDK oraz Javy8
  • Znajomość pattern'u dependency injection z wykorzystaniem dagger2
  • Znajomość pattern'u observer - rx java, android observable
  • Znajomość pattern'u mvvm oraz data bindingu w Android
  • Znajomość narzędzi/technologii: gradle, rest, ci, git, unit test
  • Mile widziana znajomość couchdb (couchbase-lite-android)
  • Znajomość języka anglieskiego

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Komfort pracy zdalnej;
  • Finansowane wizytacje u klienta w Berlinie (2 razy w miesiącu po 2-3 dni)
  • Możliwość pracy z utalentowanymi ludźmi w przyjemnym otoczeniu;
  • Udział w ciekawym projekcie mającym charakter start-upu, ale finansowanego przez dużą firmę (dłuższe perspektywy czasowe)
  • Współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • Rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • Benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland