Android Developer

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Android Developera do udziału w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej na platformę Android.

Zadania:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Utrzymanie bierzącego systemu
  • Wsparcie po stronie klienta

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Komercyjne doświadczenie w wykorzystaniu wszystkich następujących technologii:
    • Java Android
    • Kotlin
    • Jira
    • Confluence
    • Gradle
    • Android Studio
    • znajomość kryptografii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu client-serwer
  • Mile widziane doświadczenie z obszaru bankowości

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna LUXMED
  • Karta Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media