Android Developer

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

- projektowanie aplikacji przy współpracy z agencją kreatywną
- implementacjia aplikacji zgodnie z wytycznymi Material Design
- dbanie o wysoką jakość kodu tworzonej aplikacji, zachowanie konwencji oraz wzorców projektowych
- implementacja testów jednostkowych oraz testów UI
- proponowanie narzędzi i bibliotek do rozwoju aplikacji

Technologie: JAVA8, Dagger 2, Gradle, Android Data Binding, Lombok, BitBucket, JIRA, GitFlow

Wymagania

Oczekiwania:

- praktyczne 1-4 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu aplikacji na platformie Android pozwalające na samodzielną realizację zadań
- bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w JAVA8 oraz systemów klient-serwer dla dużej liczby użytkowników
- umiejętność tworzenia testów jednostkowych oraz testów UI
- znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz narzędzi: Dagger 2, Gradle, Android Data Binding, Lombok
- znajomość GitFlow oraz narzędzi BitBucket, JIRA

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy