Android Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Android DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi oraz UI\UX
  • Projektowanie aplikacji, dobór narzędzi i bibliotek
  • Identyfikacja, tworzenie prototypu i implementacja najlepszych praktyk dla rozwoju natywnych aplikacji Android
  • Dbałość o wysoką jakość kodu i zachowanie konwencji
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

  • Znajomość języka programowania Java
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji mobilnych Android
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego, dobrych praktyk programistycznych i wzorców projektowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (np. Git, SVN)
  • Mile widziana umiejętność poruszania się w technologiach frontendowych (HTML5/JS/CSS3)

Oferujemy:

  • Pracę na ciekawych projektach dla największych firm globalnych
  • Rozwojowe zadania, których realizacja dostarczy Ci dużo satysfakcji, ponieważ będziesz tworzyć systemy, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia i programy rozwojowe oraz możliwość zdobycia certyfikatów
  • Opiekę Mentora, który pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości rozwoju w naszej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym:
  • prywatną opiekę medyczną
  • vouchery lunchowe
  • karnety sportowe
  • ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.