Android Developer

Talentica

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla software house’u tworzącego aplikacje mobilne na platformy iOS, Android i Windows Phone, szukamy osoby na stanowisko Android Developer. Praca na miejscu w Warszawie (Ursynów). Aplikacje są tworzone w technologiach natywnych. Firma istnieje na rynku od 5 lat, ma za sobą ponad 100 wdrożeń, sumarycznie aplikacje mają ponad 6 mln pobrań.

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 7-11k netto na B2B

Nr ref. 28/2017

Zakres obowiązków:

Głównym celem pracy na stanowisku Android Developer’a jest tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android oraz ścisła współpraca z zespołem tworzącym backend i API.

Wymagania:

  • biegła umiejętność kodowania na platformę Android;
  • znajomość zasad działania REST API.

Ważne info dla zainteresowanych:

  • Praca 8 godzin dziennie.
  • Do biura można przyjść między 7:00, a 10:00.
  • Firma zatrudnia obecnie 12 osób z czego programiści Android to 3 osoby.
  • Możliwość pracy zdalnej – 1 dzień w tygodniu (20%)
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Elastyczna forma zatrudnienia – B2B lub UoP
  • Karta Benefit Multisport za 50% ceny
  • Widły i forma zatrudnienia: 7 – 11k netto na B2B.
  • Angielski wymagany na poziomie swobodnego radzenia sobie z dokumentacją.
  • Płatny urlop – 20-26 dni w roku (zależne od stażu pracy)
  • Firma zapewnia sprzęt firmowy – komputer stacjonarny + 2 monitory + smartfon

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z pomocą opcji "Aplikuj" wraz z poniższą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Dostarczamy specjalistów dla różnych branż. Mamy na swoim koncie wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Bazy danych