Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android, zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną
  • Tworzenie testów do pisanego kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Pracę w biurze w Warszawie (umowa o pracę, umowa o dzieło, faktura do ustalenia) w pobliżu Blue City, Dworca Zachodniego, możliwość częściowej pracy zdalnej.
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia pracy z uczelnią
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości Android Framework
  • Bardzo dobrej znajomości języka Java
  • Sumienności i zorganizowania

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji mobilnych w innych technologiach: Objective-C, HTML5
  • Znajomość React Native
  • Doświadczenie w pracy nad projektami w kilkuosobowych zespołach
  • Dobre podstawy algorytmiczne

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje od 2010r. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy